Android

4-kanałowy pomiar temperatury z funkcją dowolnych napisów (nazw pomiarów) wprowadzanych samodzielnie. Temperatura i wilgotność. Pomiary na odległość przez RS485 lub WIFI. Opcje wysyłania pomiarów na drugi sterownik klonujący lub tablet z androidem.

 

W przypadku opcji na androida tabletu lub telefonu wymagana jest przejściówka RS485/ethernet lub RS485/WIFI. Z jednej strony przejściówki od strony RS485 podłączany jest sterownik pomiaru temperatury. Z drugiej strony skrętką ethernetową do routera sieci domowej lub firmowej. Mając router sieci domowej czy firmowej z funkcją bezprzewodową WIFI można odbierać pomiary temperatur na tablecie czy telefonie z systemem android. Dokonując odpowiedniego przekierowania portów i IP w routerze można mieć podgląd na pomiary z każdego punktu na świecie gdzie jest tylko dostęp do internetu. Sam programik pokazujący 4 pomiary temperatury na androida jest darmowy. Instalacja programu na androida w tablecie czy telefonie jest prosta i wymaga pobranie pliku instalacyjnego ze strony oraz zainstalowanie na tablecie czy telefonie. Proste modyfikacje programu na androida bezpłatne. W programie można dowolnie nazywać pomiary i są one pamiętane. Dodatkowo adres IP przejściówki jest również pamiętany i nie ma potrzeby za każdym razem wpisywać na nowe.

Aby mieć podgląd pomiarów temperatur potrzebne są: 

  1. Sterownik pomiaru temperatury do wyboru modele PTA, PTC lub PTW w wersji z RS485 w opcją na androida.
  2. Przejściówka RS485/ethernet lub wifi z obdługą protokołu TCP/IP.
  3. Sieć domową lub firmową z wifi (router wifi).
  4. Tablet lub telefon z androidem.
  5. Darmowy prosty programik na system android do wizualizacji 4 temperatur.

Tablety i telefony z systemem android są coraz bardziej popularne i coraz więcej użytkowników stara się praktycznie z nich korzystać. Tablet czy telefon z androidem można już kupić poniżej 300zł. Oczywiście po takim tablecie czy telefonie nie można za wiele wymagać, ale do niektórych celów i takie tańsze w zupełności wystarczą. Coraz więcej w domach czy firmach posiada się również domową sięć bezprzewodową wifi. Mając tablety i telefony z systemem android można z powodzeniem je wykorzystywać do podglądu, monitoringu, wizualizacji pomiarów elektrycznych i nieelektrycznych. Jednym z zastosowań jest pomiar temperatur do 4 kanałów oraz wysyłanie ich poprzez domową lub firmową sieć wifi do tabletu czy telefonu z androidem. Sterownik pomiarów może być gdzieś w piwnicy, korytarzu, strychu, pomieszczeniach gospodarczych, magazynach, na zewnątrz itp. i podłączony do sieci wifi przesyła pomiary na tablet lub telefon z androidem. Programik w tablecie można włączyć oraz poprzez połączenie się przez sieć ze sterownikiem odbierać pomiary temperatur. W razie potrzeb jest to często wygodne rozwiązanie na miarę szybko rozwijających się systemów inteligentnych pomiarów. Jeżeli szybko jest potrzeba to przy użyciu telefonu czy tabletu z systemem android można sprawdzić temperatury panujące w danych punktach pomiarowych. Jest to nowoczesne i wygodne rozwiązanie stosując tablety i telefony z androidem. Firma w ramach zakupionego sterownika z opcją na androida dostarcza już bezpłatnie prosty programik na androida. Na życzenie możliwe są modyfikacje pod potrzeby klienta. W programie na androida można dowolnie nazywać pomiary i są one zapamiętywane. 

Zamówienia i kontakt

Zamówienia można składać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Informacje również pod numerem telefonu: 510 418 836 (od 11 do 19)

Dostawa i płatność

Dostawa Pocztą Polską

  • po przedpłacie na konto - listem poleconym/ paczką priorytetową: 12,30 zł
  • płatność przy odbiorze - przesyłką pobraniową: 20,00zł

Gwarancja

Na wszystkie urządzenia udzielana jest pełna dwuletnia gwarancja.

Dowód zakupu stanowi  faktura. Ceny podane na stronie to ceny NETTO.