Mierniki temperatury z wyświetlaczem LCD

Masz dość zapamiętywania znaczenia ikon na termometrze lub mylisz się, które "T" to sypialnia, a które to łazienka? Nasze sterowniki rozwiążą ten i wiele innych problemów z termometrami! Tylko u nas, w tej klasie cenowej urządzeń, decydujesz o nazewnictwie poszczególnych punktów pomiarowych i samodzielnie wprowadzasz napisy w sterowniku. Oznacza to, że ustawienia mogą myć w każdej chwili dowolnie modyfikowane i dostosowywane.

Na rynku jest bardzo wiele sterowników, mierników, modułów, kontrolerów i regulatorów pomiaru temperatury. Kupić można zarówno wersje tańsze, jak i te droższe. Są to sterowniki, regulatory pomiarów temperatur: tanie - dedykowane i zaawansowane - z wyświetlaczami graficznymi, które mogą kosztować ponad tysiąc złotych. Tanie sterowniki pomiaru temperatury posiadają zazwyczaj możliwość pomiaru jednego punktu, miejsca czy wartości i zwane są ikonkowymi. Osoby, które nie są dobrze zorientowane, jaka rzecz jest mierzona za pomocą sterownika, mogą mieć problemy ze zrozumieniem, co dane ikonki oznaczają i jak je interpretować. Z tego powodu, wypełniając lukę na rynku, powstały mierniki temperatury z wyświetlaczem LCD o 4 liniach i 20 znakach na każdą linię. Na każdy pomiar mogą to być dowolne napisy i symbole (do 12 znaków). W zestawie znaków są również polskie litery. Wpisanie takich nazw, jak: sypialnia, woda, temp. zewn., temp. wyciągu, basen, łazienka, temp. GWC, szklarnia 1, silnik, wentylator, procesor, zbiornik, magazyn itd., nie stanowi żadnego problemu.

Zazwyczaj sterowniki pomiaru temperatury posiadają tylko ikonki informujące o mierzonej temperaturze lub, jeżeli są dedykowane np. do pomiaru ciepłej wody czy temperatury powietrza, mogą mieć różne skróty nazw pomiarów temperatury. Przykładowo, pomiar temperatury może być oznaczony jako „T1”, „T2” lub skrót „Temp.” i najczęściej występuje on bez niczego więcej (oprócz wartości mierzonej temperatury w stopniach Celsjusza). Zaprezentowane mierniki temperatury mogą robić pomiary do 4 kanałów, punktów, a dla każdego pomiaru można ustawić dowolne nazwy, napisy mierzonych temperatur. Dla każdego pomiaru temperatury w prezentowanych miernikach można ustawić napisy i symbole do 12 znaków na każdy pomiar temperatury. Programowanie nazw pomiarów jest bardzo proste i robi się to samodzielnie dla każdego sterownika. Umieszczone napisy i symbole pomiaru temperatury można w późniejszym czasie dowolnie modyfikować. Przeprogramowanie napisów na LCD jest bardzo proste i zajmie maksymalnie kilka bądź kilkanaście minut. Opisywany miernik temperatury można dowolnie przenieść, można w nim także zmienić nazwy pomiarów, co powoduje jego wysoką użyteczność. Przykładowo, w okresie letnim sterownikiem mierzymy klimat w szklarniach i pieczarkarniach, ale po okresie ciepłym, kiedy już takie pomiary temperatury nie są potrzebne - w łatwy i prosty sposób można zdemontować i przenieść miernik temperatury do pomieszczenia i mierzyć temperaturę wody centralnego ogrzewania na wylocie i powrocie. Miernikami można mierzyć temperatury zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby prezentowane sterowniki pomiaru temperatury przenosić, zmieniać nazwy i napisy na ekranie LCD i używać ich tam, gdzie jest to chwilowo potrzebne.

Przykładowe menu ustawień sterownika pomiaru temperatury w wersji z historią pomiarów:

Zamówienia i kontakt

Zamówienia można składać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Informacje również pod numerem telefonu: 510 418 836 (od 11 do 19)

Dostawa i płatność

Dostawa Pocztą Polską

  • po przedpłacie na konto - listem poleconym/ paczką priorytetową: 12,30 zł
  • płatność przy odbiorze - przesyłką pobraniową: 20,00zł

Gwarancja

Na wszystkie urządzenia udzielana jest pełna dwuletnia gwarancja.

Dowód zakupu stanowi  faktura. Ceny podane na stronie to ceny NETTO.